SWIM WITH LOVE

img

Bliższe poznanie świata wodnego. Wzbudzanie poczucia swobody oraz przedstawienie nowych możliwości w kontakcie z wodą.

Po ukończeniu pierwszego roku życia, maluchy żegnają okres niemowlęcy i rozpoczynają radosne dzieciństwo. Zmysły kształtują się na coraz wyższym poziomie, dzięki czemu świat który otacza maluchy staje się dla nich jeszcze bardziej atrakcyjny. Na tym etapie poprawia się motoryka oraz równowaga. Realizowane ćwiczenia oparte są o nabyte przez dziecko umiejętności ruchowe takie jak czworakowanie, siadanie, samodzielne zmiany pozycji oraz chód. Zajęcia oparte są o zabawę, która jest na tym etapie niezwykle ważna. W ten przyjemy oraz atrakcyjny sposób, można oddziaływać oraz wspomagać prawidłowy rozwój dziecka. Metodologia zawiera dodatkowo elementy samoratownictwa oraz naukę korzystania ze sprzętu wypornościowego wykorzystywanego podczas nauki pływania.

Co nas wyróżnia

  • Lekcje prowadzone są na podstawie autorskiej metody nauczania. Oparta jest ona o norweską szkołę nauki pływania dzieci i niemowląt autorstwa Terjego Stakseta.
  • Szanujemy oraz doceniamy indywidualizm każdego dziecka, naszym zadaniem jest wskazanie drogi, a nie narzucenie polecenia oraz zadania.
  • Zajęcia prowadzone są przez dwóch instruktorów, dzięki czemu każdy z uczestników ma zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie.
  • Dążymy do tego by dzieci czuły się bezpiecznie w wodzie i kojarzyły kontakt z nią jako przyjemność.
  • Zwracamy uwagę na relacje, która pogłębia więzi między dzieckiem a rodzicem. Poprzez wspólną naukę oraz zabawę budujemy fundamenty zaufania oraz poczucia bezpieczeństwa w środowisku wodnym.

Jesteśmy na fali

maluchynafali-sygnet

BĄDŹ Z NAMI NA FALI

Zapisz malucha na zajęcia!