SWIM WITH LOVE

img

Wzbudzenie zainteresowania możliwością samodzielnego przemieszczania się w wodzie z asekuracją rodzica. Zabawa która uczy.

Sprawność dzieci na tym etapie rozwojowym jest na wysokim poziomie. Maluchy są odważne, dzielne i chętne do podejmowania nowych wyzwań. Bez problemu poruszają się one na lądzie, a ich ruchy są coraz bardziej precyzyjne. Podczas zajęć maluchy przyzwyczajane są do specyficznych warunków utrzymania równowagi w wodzie. Uczą się samodzielnego utrzymania na wodzie w różnych pozycjach ułożenia ciała. Poprzez zabawę dzieci przygotowują się do samodzielnej lokomocji w środowisku wodnym. Maluchy w tym wieku uwielbiają skakać do wody oraz łowić skarby. Poprzez stosowane ćwiczenia, kompensowane są skutki przeciążeń wynikające z progresywnego wzrostu dzieci. Środowisko wodne świetnie wpływa na prawidłowy psychofizyczny oraz fizjologiczny rozwój malucha.

Co nas wyróżnia

  • Lekcje prowadzone są na podstawie autorskiej metody nauczania. Oparta jest ona o norweską szkołę nauki pływania dzieci i niemowląt autorstwa Terjego Stakseta.
  • Szanujemy oraz doceniamy indywidualizm każdego dziecka, naszym zadaniem jest wskazanie drogi, a nie narzucenie polecenia oraz zadania.
  • Zajęcia prowadzone są przez dwóch instruktorów, dzięki czemu każdy z uczestników ma zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie.
  • Dążymy do tego by dzieci czuły się bezpiecznie w wodzie i kojarzyły kontakt z nią jako przyjemność.
  • Zwracamy uwagę na relacje, która pogłębia więzi między dzieckiem a rodzicem. Poprzez wspólną naukę oraz zabawę budujemy fundamenty zaufania oraz poczucia bezpieczeństwa w środowisku wodnym.

Jesteśmy na fali

maluchynafali-sygnet

BĄDŹ Z NAMI NA FALI

Zapisz malucha na zajęcia!