Maluchy na Fali pływają w Ustroniu!?

Dziękujemy Rodzicom oraz Maluchom za wspólne spędzony czas podczas pierwszych zajęć:) Bawiliśmy się na prawdę świetnie!???

Większość szkrabów po raz pierwszy w życiu weszło dziś z nami do basenu woda jest cieplutka i przyjemna… wszystko wskazuje na to, że Maluchy na prawdę pokochają nowy, wodny świat! ??

Pływanie niemowląt oraz małych dzieci jest na prawdę niesamowitą przygodą!

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w grupach czwartkowych oraz piątkowych – zapraszamy serdecznie!

 

Bądźcie z nami na fali!

Related posts

Swim with love

„Swim with love” – czyli motto którym kierować będziemy się podczas naszych zajęć. Nauka pływania… pływanie niemowląt… temat coraz bardziej popularny w Polsce. Pływanie jako utylitarna aktywność zawsze była dobrze postrzegana. Utarło się, że każdy powinien umieć pływać… ale dlaczego? Środowisko wodne nie jest przecież naturalnym otoczeniem człowieka. Jednak okazuje się, że woda wywiera...

Zobacz więcej

Maluchy witają na nowej stronie internetowej

Serdecznie witamy! Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu naszą nowo powstałą Szkołę Pływania Dzieci i Niemowląt. Maluchy na fali wpływają na głęboką wodę od września 2017 roku. Pasja, przyjaźń oraz miłość zarówno do aktywności fizycznej jak i do pracy z ludźmi doprowadziły nas do celu – rozpoczęcia własnej działalności. Naszą misją jest propagowanie szeroko pojętej...

Zobacz więcej