„Swim with love” – czyli motto którym kierować będziemy się podczas naszych zajęć.

Nauka pływania… pływanie niemowląt… temat coraz bardziej popularny w Polsce. Pływanie jako utylitarna aktywność zawsze była dobrze postrzegana. Utarło się, że każdy powinien umieć pływać… ale dlaczego? Środowisko wodne nie jest przecież naturalnym otoczeniem człowieka. Jednak okazuje się, że woda wywiera pozytywny wpływ na organizm człowieka. Ruch w wodzie prowadzi do kompensacji przeciążeń, redukuje wady postawy, wzmacnia układ oddechowy, pozytywnie oddziałuje na odporność oraz doskonale kształtuje mięśnie.
Rozpoczynając przygodę z „Maluchami na fali” zastanawiałyśmy się czym chcemy się wyróżnić… jaka będzie nasza misja oraz cel. Samo przekazywanie umiejętności nie było dla nas wystarczające… chciałyśmy zadbać o to, by pływanie razem z nami było czymś więcej niż tylko krótką lekcją.
Udało się! Odnalazłyśmy metodę nauczania oraz motto naszej działalności- „Swim with love”. Rewelacyjny szkoleniowiec Terje Stakset otworzył nie tylko szerzej nasze oczy, ale przede wszystkim serca.
Podczas naszych zajęć, będziemy starały się ze wszystkich sił, by Maluchy przede wszystkim pokochały wodę. Chcemy przygotować je pod kątem motorycznym oraz psychicznym do bezpiecznej zabawy oraz aktywności w wodzie.
????? jak rybki w wodzie ? Niekoniecznie jak świadome Maluchy w bezpiecznym dla nich środowisku wodnym !

Related posts

Maluszki na fali w Ustroniu

Maluchy na Fali pływają w Ustroniu!? Dziękujemy Rodzicom oraz Maluchom za wspólne spędzony czas podczas pierwszych zajęć:) Bawiliśmy się na prawdę świetnie!??? Większość szkrabów po raz pierwszy w życiu weszło dziś z nami do basenu woda jest cieplutka i przyjemna… wszystko wskazuje na to, że Maluchy na prawdę pokochają nowy, wodny świat! ?? Pływanie...

Zobacz więcej

Maluchy witają na nowej stronie internetowej

Serdecznie witamy! Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu naszą nowo powstałą Szkołę Pływania Dzieci i Niemowląt. Maluchy na fali wpływają na głęboką wodę od września 2017 roku. Pasja, przyjaźń oraz miłość zarówno do aktywności fizycznej jak i do pracy z ludźmi doprowadziły nas do celu – rozpoczęcia własnej działalności. Naszą misją jest propagowanie szeroko pojętej...

Zobacz więcej